O Nas

Markę FeiyuTech tworzą ludzie z pasją do elektroniki i filmowania. Sprawiamy, że Hollywood jest w zasięgu ręki, jeśli trzymasz w niej naszego gimbala. Tworzymy rozwiązania, które mają być dostępne dla każdego. Wyłączności na profesjonalne ujęcia wcale nie mają wielkie produkcje filmowe! Przynajmniej nie od kiedy istnieje FeiyuTech.

 

Szeroka gama produktów, które wypuściliśmy na rynek spowodowała, że naszymi przyjaciółmi stają się użytkownicy od wieku najmłodszego, którym wystarczają rozwiązania modelu Vimble2, ale również ludzie profesjonalnie zajmującymi się filmowaniem dłuższych lub krótszych form. Im dedykowaliśmy serię AK. Wszystko, co jest pomiędzy tymi modelami spotyka się z pozytywnym odbiorem ludzi o różnych oczekiwaniach. SPG2 spełnia ambicje osób bardziej wymagających ale nie lubiących się rozstawać ze swoimi smartfonami. G6 otwiera się na wszystkich, którzy chcą stabilnych nagrań z kamerek sportowych. Uprawiając sport bardziej ekstremalnie nasi użytkownicy odnajdują się najlepiej w modelu WG2x. Stworzyliśmy również rozwiązanie all in one, które dedykowane jest amatorom nagrań ze smartfona, kamerki sportowej a także małego aparatu, typu bezlusterkowiec.

 

Każde z naszych działań nakierowane jest na odkrywanie przed Wami nowej jakości. Świat idzie naprzód. Kultura video wzrasta w naszą codzienność a my nadajemy jej nową jakość.