Feiyu Tech SPG to kompaktowy trzyosiowy gimbal ręczny, który umożliwia tworzenie płynnych i pozbawionych drgań ujęć przy pomocy szerokiej gamy urządzeń mobilnych.

 

 

Uchwyt gimbala SPG pozwala na łatwy i szybki montaż smartfona lub kamery sportowej. Przemyślana konstrukcja zapewnia dostęp do przycisków oraz ekranu zamontowanego urządzenia, co znacznie podnosi komfort pracy. Kalibrację ciężaru telefonu / kamery przeprowadza się poprzez przesunięcie jednej z osi.

Nieograniczone możliwości

SPG oferuje trzy tryby pracy, w których urządzenie rejestrujące skierowane jest nieruchomo w jedną stronę lub płynnie podąża za ruchem operatora. Praktyczny joystick umożliwia ustawienie telefonu lub kamery w pożądanym położeniu. Stabilizator oferuje także użyteczne funkcje: pracy w odwróconej pozycji (do góry nogami), wypoziomowania, uśpienia. Na szczególną uwagę zasługuje tryb wertykalny, umożliwiający stabilizację telefonu w pozycji pionowej. Tryb ten poszerza możliwości transmisji materiału na żywo bezpośrednio na kanał YouTube lub Facebooka. Funkcja spodoba się także miłośnikom Snapchata, Instagrama i vlogerom.

 

 

Przełączanie pomiędzy trybami pracy jest intuicyjne. Odbywa się za pomocą przycisku funkcyjnego umieszczonego na rączce gimbala. O wybranym trybie pracy oraz poziomie naładowania akumulatora informuje LED-owy wskaźnik umieszczony nad joystickiem. Poniżej przycisku funkcyjnego znajduje się przycisk wyzwalający migawkę w telefonie / kamerze połączonej ze stabilizatorem przez protokół Bluetooth.

Dalej Się zastanawiasz? 

Zobacz nasze porównanie!

 

Tryby pracy:

- płynne podążanie za ruchem operatora na osi "pan" – osie "tilt" i "roll" zablokowane

- płynne podążanie za ruchem operatora na osiach "tilt" i "pan" – oś "roll" zablokowana

- wszystkie osie zablokowane – smartfon / kamera utrzymuje stałe położenie i kierunek (aby uaktywnić tryb należy wcisnąć i przytrzymać przycisk spustu migawki; po zwolnieniu przycisku gimbal wraca do trybu panoramowania)

Gimbal posiada również funkcję ręcznego ustawiania pozycji kamery w osiach Tilt i Pan (w trybie blokady) i Tilt (w trybie panoramowania).

Stabilizator zasilany jest pojedynczym akumulatorem ICR 22650 o pojemności 3000 mAh.

Wygodna, ergonomiczna rączka pozwala na sterowanie urządzeniem jedną ręką. Dwa mocowania statywowe 1/4 cala (żeńskie) umieszczone są na końcu rączki oraz u podstawy silniczka osi "pan". Umożliwiają one zamontowanie gimbala na statywie/ monopodzie lub przymocowanie dodatkowych urządzeń.

W zestawie:

- gimbal SPG

- akumulator ICR 22650

- dwa piankowe adaptery do montażu kamer

- kabel USB – micro USB

- neoprenowe etui

 

Zobacz więcej

Gimbal 3-osiowy do smartfonów i kamer sportowych

Specyfikacja produktu
Waga: 355 g (bez akumulatora)
Tryby pracy: 3 tryby pracy i dodatkowe funkcje
Sterowanie: 2 przyciski i joystick
Zasilanie: akumulator ICR22650 o pojemności 3000 mAh
Kompatybilność: smartfony i kamery sportowe o szerokości od 55 do 80 milimetrów i wadze od 110 do 230 gramów