Statyw FeiyuTech

Statyw do gimbali FeiyuTech to niezwykle kompaktowe i praktyczne akcesorium, które pozwala rozbudować funkcjonalność stabilizatora.

Urządzenie wyposażone zostało w mocowanie statywowe męskie  1/4”, dzięki czemu jest kompatybilne z niemal wszystkimi gimbalami marki FeiyuTech, a także aparatami, kamerami sportowymi oraz innymi akcesoriami.

Złożony statyw, przykręcony do gimbala z serii WG, stanowi idealny uchwyt, dzięki czemu kręcenie ujęć „z ręki” staje się znacznie wygodniejsze. Zamontowany u podstawy gimbala ręcznego stanowi przedłożenie jego uchwytu. Natomiast rozłożony oferuje stabilne podparcie dla zamontowanego gimbala i umożliwia bezpieczne postawienie na płaskiej powierzchni.

 Statyw wykonany został z wytrzymałego, a zarazem lekkiego tworzywa. Jego, wyposażone w gumowe końcówki nóżki zapobiegaj przesuwaniu się po podłożu.

 

Kompaktowy statyw do gimbali FeiyuTech

Specyfikacja produktu
Waga: 45 g
Wymiary: 8,3 x ⌀ 3 cm
Mocowanie: statywowe męskie 1/4”
Kolor: czarny
Kompatybilność: gimbale do kamer sportowych i telefonów z serii: WG, G4, G5, SPG, Summon oraz Vimble c oraz inne nieduże urządzenia wyposażone w mocowanie statywowe żeńskie 1/4”