Walizka do a2000 z uchwytem dwuręcznym

Kup On-line

Wzmacniana walizka FeyiuTech do gimbala A2000 z uchwytem dwuręcznym zapewnia bezpieczeństwo podczas podróży i transportu oraz chroni urządzenie przed pyłem, deszczem i uszkodzeniami mechanicznymi.

Walizka FeyiuTech do gimbala A2000 z uchwytem dwuręcznym została zaprojektowana z myślą o pasjonatach filmowania, którzy często podróżują i pracują w terenie. Akcesorium przeznaczone jest dla amatorów i profesjonalistów ceniących sobie komfort użytkowania gimbala oraz zachowanie ergonomii i porządku pracy. Specjalnie wyprofilowane wycięcia wykonane są z pianki amortyzującej wstrząsy. Pozwalają na bezpieczne umieszczenie w nich: gimbala A2000, uchwytu jednoręcznego i dwuręcznego, 4 akumulatorów, płytki szybkiego montażu, ładowarki do akumulatorów, kabla micro USB – USB, kabla spustowego oraz statywu Feiyu. W razie potrzeby wkład piankowy można wyjąć, a przestrzeń załadunkową wykorzystać do transportu lub przechowywania innych przedmiotów.

Dzieląca walizkę na pół przegroda gwarantuje utrzymanie akcesoriów na swoim miejscu i zminimalizowanie ryzyka ich zagubienia. Dodatkowo, zapinana na suwak siateczkowa kieszeń pozwala na przechowywanie najdrobniejszych elementów i zapobiega rozsypaniu się ich po walizce. Pewny chwyt podczas transportu zapewnia pokryta gumą rączka.

Wzmacniana walizka do A2000 z uchwytem dwuręcznym

Specyfikacja produktu
Waga walizki: 1175 g
Wymiary walizki: 46 x 26 x 12 cm