Walizka do gimbala a2000

Wzmacniana walizka FeyiuTech do gimbala A2000 zapewnia bezpieczeństwo podczas podróży i transportu oraz chroni urządzenie przed pyłem, deszczem i uszkodzeniami mechanicznymi.

Walizka FeyiuTech do gimbala A2000 została zaprojektowana z myślą o pasjonatach filmowania, którzy często podróżują i pracują w terenie. Akcesorium przeznaczone jest dla amatorów i profesjonalistów ceniących sobie komfort użytkowania gimbala oraz zachowanie ergonomii i porządku pracy. Walizka mieści wszystkie akcesoria znajdujące się firmowym komplecie gimbala A2000 z jednoręcznym uchwytem. Specjalnie wyprofilowane wycięcia wykonane są z pianki amortyzującej wstrząsy. Pozwalają na bezpieczne umieszczenie w nich: gimbala A2000, uchwytu jednoręcznego, 4 akumulatorów, płytki szybkiego montażu, ładowarki do akumulatorów, kabla micro USB – USB, kabla spustowego oraz statywu Feiyu. W razie potrzeby wkład piankowy można wyjąć, a przestrzeń załadunkową wykorzystać do transportu lub przechowywania innych przedmiotów.

Dzieląca walizkę na pół przegroda gwarantuje utrzymanie akcesoriów na swoim miejscu i zminimalizowanie ryzyka ich zagubienia. Dodatkowo, zapinana na suwak siateczkowa kieszeń pozwala na przechowywanie najdrobniejszych elementów i zapobiega rozsypaniu się ich po walizce. Pewny chwyt podczas transportu zapewnia pokryta gumą rączka.

Wzmacniana walizka FeiyuTech do gimbala A2000

Specyfikacja produktu
Waga walizki: 600 g
Wymiary walizki: 29 x 29 x 11 cm