WG Lite

Feiyu Tech WG Lite to jednoosiowy gimbal zaprojektowany do współpracy z kamerami sportowymi typu GoPro HERO. Niewielkie rozmiary, kompaktowa budowa, mocowania systemu GoPro oraz mocowania statywowe 1/4” umożliwiają montaż stabilizatora w dowolnym miejscu. Tworzenie płynnych i pozbawionych przechyłów ujęć z niecodziennej perspektywy nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach nigdy nie było tak proste.

Uchwyt Feiyu Tech WG Lite pozwala na łatwy montaż kamer sportowych o maksymalnej wysokości 41 mm i grubości do 31,7 mm. Jego konstrukcja zapewnia dostęp do przycisków oraz ekranu zamontowanej kamerki, co znacznie podnosi komfort pracy z urządzeniem.

Wbudowany interfejs USB umożliwia ładowanie kamery bez konieczności wyjmowania jej z uchwytu gimbala oraz przekaz nagrywanego video do zewnętrznego monitora.

Obsługa gimbala jest intuicyjna. Odbywa się za pomocą jednego przycisku funkcyjnego.

WG Lite zasilany jest dwoma akumulatorami IMR 18340 o pojemności 650 mAh.

Stabilizator wyposażony jest w dwa mocowania statywowe 1/4 cala (żeńskie) umożliwiające instalację na statywie / monopodzie lub zamontowanie dodatkowych urządzeń. Do gimbala dołączone zostały także dwa adaptery umożliwiające montaż urządzenia na akcesoriach w systemie GoPro.

W zestawie poza samym urządzeniem znajdują się cztery akumulatory IMR 18340, ładowarka, kabel połączeniowy, kabel USB – micro USB, adapter USB oraz komplet mocowań do systemu GoPro. Cały zestaw umieszczony jest w sztywnej, dedykowanej walizeczce z uchwytem.

W zestawie:

- gimbal WG Lite

- 4 akumulatory IMR 18340 (2 komplety)

- ładowarka

- kabel USB – micro USB

- kabel połączeniowy do kamery

- adapter USB

- 2 adaptery do mocowania w systemie GoPro

- mocowanie przyklejane – płaskie do systemu GoPro

- szybkozłączka standardowa do systemu GoPro

- 3 naklejki dwustronne 3M do mocowania

- klucz imbusowy do śrub

- dedykowana walizeczka

Gimbal 1-osiowy do kamer sportowych

Specyfikacja produktu
Waga: 105 g (bez akumulatorów)
Wymiary: 9,5 x 5,4 x 6 cm
Sterowanie: 1 przycisk
Zasilanie: 2 akumulatory IMR 18340
Kompatybilność: kamery sportowe typu GoPro HERO o wysokości do 41 mm i grubości do 31,7 mm